Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

szkola 38W środę 18 maja 2022 roku w 102. rocznicę urodzin papieża Jana Pawła II nasza osiedlowa Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Jana Pawła II obchodziła 24 rocznicę nadania imienia szkole.

O godz. 10.00 została odprawiona uroczysta Msza św. koncelebrowana, pod przewodnictwem ks. Jana Biedronia, który również wygłosił kazanie. Po Mszy św. szkolny chór pięknie wykonał kilka piosenek. Po części artystycznej wszyscy udali się na plac kościelny, gdzie ks. Jan Biedroń dokonał uroczystego poświęcenia krzyża misyjnego, który został postawiony z okazji 25-lecia powstania naszej parafii. Po poświęceniu krzyża wszyscy udali się na teren osiedlowej szkoły gdzie została złożona wiązanka kwiatów przed pomnikiem Jana Pawła II.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 55 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.