Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

rocznica 13W piątek 20 maja 2022 r. na Mszy św. o godz. 18.00 modląc się i dziękując za 27 lat posługi kapłańskiej księdza Jana Zająca zawierzyliśmy Go opiece Matki Bożej.
Po Mszy św. najpierw ksiądz wikariusz Sylwester Utnik, potem przedstawiciele wspólnot parafialnych złożyli dostojnemu Jubilatowi życzenia by przez całe swoje życie podążał z ufnością i nadzieją za Panem. By cieszył się światem i spotykanymi ludźmi, a Jego serce przepełniała miłość, którą podzieli się z potrzebującymi.

W jubileuszowym dniu złożyliśmy Bogu w Trójcy Świętej Jedynemu dziękczynienie wraz z Czcigodnym Księdzem Jubilatem za łaskę powołania, otrzymane talenty i niezawiedzione nadzieje. Prosiliśmy Boga, aby czcigodnego Ks. Jubilata obdarzał długimi latami życia, zdrowiem i świętością kapłańskiego życia.
W życiu kapłańskim nie unikniony jest krzyż i współudział w cierpieniach Chrystusa. Prosiliśmy więc Boga, aby we wszystkich trudnych momentach posyłał z pomocą w niesieniu krzyża dobrego Cyrenejczyka. Niech na wszystkich drogach, które Opatrzność Boża wykreśliła w swoich zbawczych planach, wszystkim szlachetnym planom i słusznym zamiarom księdza proboszcza niech towarzyszy opiekuńcze spojrzenie Maryi, Matki Kapłanów.
Nie obyło się bez tradycyjnych braw i pieśni z życzeniami.

 

Odzwiedzający

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.