Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

legion 01W dniach 9 - 10 września 2022 r. członkowie wspólnoty Legion Maryi pw. Matki Bożej Duchownej działającej w naszej parafii wzięli udział w XXVIII Dorocznej Pielgrzymce Legionu Maryi do Sanktuarium na Jasnej Górze.
Pielgrzymka rozpoczęła się w piątek 9 września o godz. 21.00 Apelem Jasnogórskim, na którym słowo Boże wygłosił JE ks. bp. Roman Marcinkowski. Do godz. 3.30 dnia następnego trwało modlitewne czuwanie w Sanktuarium. W sobotę 10 września o godz. 9.00 została odprawiona Droga Krzyżowa na Wałach a Mszą św. na Szczycie o godz. 11.00 zakończono doroczną pielgrzymkę Legionu Maryi.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.