Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

wrzesien 14Liczne grono parafian wzięło udział w przedostatnim w tym roku Nabożeństwie Fatimskim w naszym Kościele 13 września 2022 roku. Po zakończeniu Eucharystii, której przewodniczył i wygłosił kazanie ks. Sylwester Utnik, wszyscy zgromadzeni wyruszyli w procesji różańcowej z figurą Matki Bożej Fatimskiej ulicami osiedla Dzików i wokół kościoła. Niektórzy z uczestników włączyli się czynnie w nabożeństwo, niosąc figurą Matki Bożej Fatimskiej i prowadząc poszczególne części modlitwy.

Różaniec to dar od Pana Boga dla nas, dar ofiarowany za pośrednictwem Maryi. Modlitwa różańcowa jest prawdziwym skarbem, który rozwija nasze życie wewnętrzne. Dzięki niemu otrzymujemy łaskę od Boga, jego opiekę, wsparcie w walce z grzechem.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.