Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

bierzm 15W drugim dniu Misji świętych ksiądz misjonarz Paweł Mackiewicz w wygłaszanym Słowie Bożym w trakcie Eucharystii mówił o drugim sakramencie świętym określanym jako sakrament dojrzałości chrześcijańskiej - bierzmowaniu.

„…Młodzi ludzie stają w kościele w obliczu ordynariusza diecezji sandomierskiej aby przyjąć sakrament, Ducha Świętego, aby Duch Święty go umocnił. I młodzież wtedy mówi, że pragnie aby Duch Święty, którego otrzymał umocnił go do mężnego wyznawania zasad Chrystusowych. Prośmy Boga aby rzeczywiście w tym młodym człowieku pod wpływem tego kolejnego sakramentu zamieszkał Duch Święty, który umocni go, aby miał odwagę postępować według nauki Chrystusa i odwiecznych ustalonych praw Boga. Bo Jezus Chrystus tylko dopełnił to co Bóg Ojciec w swoim zamyśle stworzył, zamierzył od początku…” - nauczał ks. Paweł Mackiewicz.

 

Odzwiedzający

Odwiedza nas 193 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.