Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

puchar kosciolW niedzielę 27 listopada 2022 roku w Lektorzy Starsi, którzy w dniu wczorajszym zajęli I miejsce w Kategorii Lektorzy Starsi w Turnieju Piłki Halowej Liturgicznej Służby Ołtarza o Mistrzostwo Diecezji Sandomierskiej na etapie dekanalnym na zakończenie Mszy św. o godz. 10.00 pochwalili się swoim sukcesem prezentując piękny puchar i dyplom. Jest to pierwszy etap rozgrywek na poziomie dekanalnym, który miał zostać rozegrany do końca listopada.

Drugi etap rozgrywek ma zostać rozegrany do końca lutego 2023 r. a końcowy finalny, na który mamy nadzieję pojadą nasi Lektorzy Starsi zostanie rozegrany w kwietniu 2023 r.
Gratulujemy naszym Lektorom zwycięstwa w dekanacie tarnobrzeskim i czekamy na dalsze sukcesy w turnieju.

 

Odzwiedzający

Odwiedza nas 64 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.