Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

mikolaj 29We wtorek 6 grudnia 2022 roku po Mszy św. o godz. 18.00 ku radości dzieci w drzwiach naszej dzikowskiej świątyni pojawił się w asyście lektora święty Mikołaj z całym workiem prezentów. Ksiądz proboszcz Jan Zając przywitał razem z dziećmi św. Mikołaja i powiedział Mu, że dzieci były bardzo grzeczne przez cały rok, uczyniły wiele dobrego, słuchały się rodziców i może by Mikołaj za to dał im jakieś nagrody. Nie trzeba było długo Mikołaja namawiać bo już po chwili z pomocą Liturgicznej Służby Ołtarza każde dziecko od świętego otrzymało słodki prezent.

Na koniec spotkania dzieci zrobiły sobie grupowe zdjęcie z Mikołajem i na zakończenie każdy mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z niezwykłym gościem. Żegnając św. Mikołaja, dzieci poprosiły go, aby odwiedził ich także za rok, przyrzekając, że postarają się uczynić jeszcze więcej dobra. Aby spotkanie ze św. Mikołajem było miłym wspomnieniem zadbał o to Parafialny Oddział Akcji Katolickiej i Tarnobrzeski Bank Żywności.

Modlitwa dziecka do świętego Mikołaja

Przybądź święty Mikołaju
Zejdź z niebieskich wzgórz
Grzeczne dzieci Cię czekają
Choć posnęły już.

Przy łóżeczku anioł Boży,
Czuwa Anioł Stróż.
On Ci z lekka drzwi otworzy,
A ty dary złóż.*
 

Odzwiedzający

Odwiedza nas 131 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.