szkolaW piątek 23 czerwca 2023 r. o godz. 8:00 została odprawiona w naszym kościele Msza św. na zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Był to moment refleksji i podziękowania za miniony rok pełen pracy i wysiłku. Mszy św. przewodniczył ksiądz proboszcz Jan Zając, który życzył uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom admini-stracyjnym naszej osiedlowej szkoły podstawowej wesołych wakacji, pełnych radości, uśmiechu i niezapomnianych chwil.

Prosił by pamiętać, że Pan Bóg pojedzie z nami na wakacje, ale tylko pod warunkiem, że zabierzemy Go ze sobą, a nie pozostawimy w domu. By wśród aktywnego wypoczynku, podróży, wakacyjnej pracy, czy też błogiego „nic nie robienia", w każdym dniu wakacji, starajmy się dostrzegać skarb, jaki Pan Bóg nam ofiaruje.
Po Eucharystii wszyscy udali się do szkoły na dalszą część zakończenia roku szkolnego.
Do zobaczenia po wakacjach, gotowi do nowych wyzwań i przygód w kolejnym roku szkolnym!