Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

rozaniec13Nasz parafialny kościół po raz kolejny zgromadził dzieci i rodziców na Kolejny etap w przygotowaniu dzieci klas III do Pierwszej Komunii Świętej, którym było poświęcenie i wręczenie różańców. Miało to miejsce dzisiaj 1 października 2023 roku o godz. 11:30 na początku Mszy św. Różańce poświęcił ksiądz Sylwester Utnik, który przewodniczył Eucharystii.

Wręczone różańce to dar ofiarowany dzieciom przez rodziców w czasie trwającego przygotowania do I Komunii św. Różaniec to modlitewne narzędzie, które pomaga w koncentracji, medytacji i głębokim skupieniu podczas modlitwy. Dla dzieci przygotowujących się do I Komunii różaniec jest symbolem ich osobistego dialogu z Bogiem. Przy jego pomocy uczą się rozważać życie i nauki Jezusa Chrystusa. Różaniec poświęcony w trakcie przygotowań staje się wartościowym towarzyszem w modlitwie.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 117 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.