Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

rozaniec 13W ostatni dzień miesiąca października 2023 roku w naszym kościele o godzinie 17:00 zjawili się uczestnicy konkursu „Najpiękniejszy różaniec”. Organizatorem konkursu był Parafialny Oddział Akcji Katolickiej działając przy naszej parafii. Komisja oceniała różańce wykonane własnoręcznie przez dzieci lub przy pomocy rodziców lub dziadków.

Dzieci do konkursu wykonały 35 różańców z różnych materiałów. Po obejrzeniu wszystkich różańców, które zostały rozłożone na pierwszych ławkach Komisja wybrała te najpiękniejsze. Pani Bożena Kapuściak Prezes PO Akcji Katolickiej wyczytywała laureatów konkursu, zapraszała ich do zaprezentowania wykonanych przez nich różańców a następnie wręczała im piękne nagrody.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 101 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.