Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

oktawa wszystkich swietychWszyscy oczekujący na zbawienie mogą je zyskać przez jałmużnę i modlitwę. Stąd modlitwy za nich połączone z wypominkami w okresie Oktawy Wszystkich Świętych, Eucharystią oraz wypominkami rocznymi.
W naszym kościele modlitwy za zmarłych połączone z Eucharystią odprawiane były w okresie od 1 do 8 listopada i zakończone zostały w środę 8 listopada o godz. 18.00 uroczystą Msza św. za zmarłych, którzy w tym roku odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej. Na Mszy św. ks. wikariusz Sylwester Utnik poświęcił świece, które następnie rodziny zmarłych zabrały ze sobą i zawiozły na groby swoich bliskich jako znak naszej pamięci modlitewnej i Jezusa Zmartwychwstałego.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 110 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.