bierzm 41W sobotę 14 marca 2015 r. Ks. Biskup Edward Frankowski na Mszy św. o godz. 18.00 udzielił sakramentu bierzmowania grupie młodzieży. W swoim kazaniu wygłoszonym do zgromadzonych na Mszy św. powiedział, że sakrament bierzmowania,  wyciska charakter przez który ochrzczeni,

postępując na drodze chrześcijańskiego wtajemniczenia, są ubogacani darem Ducha Świętego i doskonalej łączą się z Kościołem, umacnia ich i ściślej zobowiązuje, by słowem i czynem byli świadkami Chrystusa oraz szerzyli wiarę i jej bronili. że droga Kościoła, a także osobista droga chrześcijan nie zawsze jest łatwa, napotyka na trudności i uciski.
Zwrócił się do bierzmowanych by otworzyli drzwi życia na nowość Boga, którą daje nam Duch Święty. Wezwał, by wytrwali na drodze wiary.

W trakcie Eucharystii ks. Biskup poświęcił cztery nowe obrazy znajdujące się w prezbiterium i całą odnowioną świątynię. Na koniec pobłogosławił małe dzieci, które mimo późnej pory uczestniczyły we Mszy św.

Młodzież do przyjęcia sakramentu bierzmowania przygotowywał przez trzy lata ksiądz Mirosław Gajewski. Efekt pracy zauważył i pochwalił ks. Biskup, mówiąc o powadze, skupieniu i godnym zachowaniu naszej młodzieży w tym uroczystym dniu.