kolonia 08Wczoraj 13 lipca we Mszy św. wieczornej uczestniczyły dzieci, ich rodzice i opiekunowie, które wyjeżdżały na kolonię w Trzęsaczu nad Morzem Bałtyckim. W kolonii udział biorą dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Kolonię zorganizował Parafialny Oddział Akcji Katolickiej działający przy naszej parafii. Ksiądz proboszcz pobłogosławił dzieci i ich opiekunów, życząc im słońca i radości w czasie odpoczynku nad morzem.

Trzęsacz na morzem. Trzęsacz  to nadmorska miejscowość wypoczynkowa z kąpieliskiem morskim w północno-zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim, w powiecie gryfickim, w gminie Rewal. Tutaj przebiega 15 południk długości wschodniej wyznaczający czas środkowo europejski. Piękne plaże, czysta woda, wspaniałe zabytki oraz imprezy sportowo - rekreacyjne sprawiają, że jest to idealne miejsce na wypoczynek dla dzieci i młodzieży.