posw plecakow 04Dzisiejsza Msza święta sprawowana przez ks. Mirosława Gajewskiego o godz. 11.30 była szczególnie ważna dla naszych Pierwszoklasistów. W czasie Mszy św. ks. Mirosław uroczyście poświęcił plecaki, książki i przybory szkolne najmłodszym uczniom. Pobłogosławił także Pierwszaków, aby nauka nie była dla nich ciężarem i by Jezus oraz Jego łaska była z nimi wszędzie obecna: w szkole, na boisku, na podwórku czy na ulicy.

Wszystkim pierwszoklasistom życzymy by pilnie uczyli się zdobywając jak najwięcej wiedzy, a w swoim nowym otoczeniu mieli wielu kolegów i koleżanek oraz pokochali swoją szkołę. Zaś na lekcjach religii poznawali życie i działalność Pana Jezusa pogłębiając tym samym swoją wiarę. Życzymy błogosławieństwa Bożego na każdy dzień nauki w szkole, a w dzienniczkach samych szóstek.