ksiazka 04Za nami niedzielne spotkania z Panią Joanną M. Jurkiewicz, która przyjęła do nas z Łodzi i opowiedziała nam na żywo o swoich przeżyciach związanych z Ojcem Świętym Janem Pawłem II. Pani Joanna w sierpniu 1979 r. przez trzy tygodnie była na Oazie w Rzymie u boku Ojca Świętego Jana Pawła II. Po ponad 30 latach wróciła do notatek, zdjęć i napisała swoje wspomnienia. W 2013 r. zostały one wydane przez Wydawnictwo Benedyktynów w Tyńcu w formie książki pt. "Zwiastunowi z Gór. I Oaza w Rzymie – moje wspomnienia".

Pani Joanna M. Jurkiewicz spotyka się z czytelnikami aby podzielić się swoim osobistym doświadczeniem ze spotkań z Papieżem Janem Pawłem II. Z przejęciem opowiadała o swoich przeżyciach, jakich doświadczyła podczas spotkań z Papieżem Polakiem, o Pierwszej Oazie w Rzymie - jak do niej doszło i jak przebiegała. Wszystko przeplatane było zdjęciami wyświetlanymi na ekranie w formie prezentacji. Po każdej Mszy św. można było nabyć książkę i uzyskać osobiste wpisy przez autorkę do zakupionych książek.