Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

5-imieninyW niedzielę 27 grudnia w święto św. Jana, Apostoła i Ewangelisty obchodził swoje imienny proboszcz naszej parafii ks. Jan Zając. W intencji m.in. Solenizanta o godz. 11.30 została odprawiona koncelebrowana Msza św. z udziałem chóru kościelnego.
Po zakończonej Liturgii ks. Mirosław i ks. Zbigniew złożyli Solenizantowi serdeczne życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności w kierowaniu parafią i wytrwałości w działaniach. Następnie życzenie w swoim imieniu i ks. Pawła Anioła złożył ks. prałat Tadeusz Lutowski z Ostrowca Świętokrzyskiego. Solenizantowi życzenia złożyli ministranci, przedstawiciele Wspólnot i chór parafialny. Na koniec chór parafialny zaśpiewał solenizantowi piękną pieśń z życzeniami.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.