Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

oplatek roz 34W niedzielę 3 stycznia 2016 r. po Godzinie Miłosierdzia w Domu Parafialnym odbyło się spotkanie opłatkowe Róż Różańcowych i ich sympatyków. Spotkanie rozpoczął ks. proboszcz Jan Zając przywitaniem wszystkich i odczytaniem fragmentów pisma świętego. Następnie po odśpiewaniu kolędy nastąpiło wspólne łamanie się opłatkiem, składanie życzeń noworocznych i moc wzruszeń z tym związanych.

Róże Różańcowe w naszej parafii stanowią bardzo zżytą grupę osób, wspólnie przeżywających swoje codzienne smutki i radości. Stąd klimat spotkanie opłatkowego tradycyjnie był bardzo rodzinny i ciepły. Ks. proboszcz skorzystał z okazji by po raz kolejny zaprosić wszystkich ko korzystania z łaski otrzymania odpustu zupełnego codziennie w naszym Kościele Stacyjnym. Przy tym bardzo szczegółowo omówił zagadnienie odpustów i nie tylko… Po wspólnym biesiadowaniu przy herbatce i wypiekach przygotowanych przez panie z róż, przerywanym kolędowaniem wszyscy udali się do kościoła na Nabożeństwo Różańcowe.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 96 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.