Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

jaselka 2016 13Spełniło się nasze życzenie i dzieci z naszej osiedlowej szkoły podstawowej, które tak pięknie zaprezentowały się w naszym kościele w Jasełkach jadą na przegląd diecezjalny, który odbędzie się w piątek 15 stycznia w Sandomierzu.

Trzy szkolne grupy teatralne 11 stycznia 2016 r. przedstawiły swoje widowiska jasełkowe Komisji i publiczności zebranej w TDK w Tarnobrzegu. Dzieci wszystkich zespołów teatralnych zaśpiewały dość oryginalne pastorałki i zaprezentowały jeszcze bardziej oryginalne postacie jasełkowe. Tak jak w naszym kościele taki i na scenie dzieci bez jakiejkolwiek widocznej tremy przedstawiły piękne widowisko słowno-muzyczne.
Po krótkich obradach Komisja kwalifikacyjna postanowiła, że wszyscy wykonawcy pojadą na przegląd do Sandomierza. No i super.
Brawo nasi mali a już "wielcy" artyści.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 167 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.