Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

lipiec kosciolW dniu przybycia młodzieży z Francji na Światowe Dni Młodzieży udało się zakończyć prace przy wymianie dachu na kościele i przebudowie wejścia głównego do kościoła. Ale to nie wszystko co ksiądz proboszcz Jan zaplanował i zdążył zrealizować. Bo oto na Mszy św. o godz. 18.00 zobaczyliśmy podświetlone dwa obrazy w nawach bocznych kościoła.

A wieczorem, kiedy oczekiwaliśmy na pielgrzymów z Francji zobaczyliśmy, że zostało wykonane oświetlenie zewnętrzne kościoła. Zaś nad wejściem głównym do kościoła został umieszczony krzyż, który również został podświetlony. Ksiądz proboszcz Jan z zadowoleniem zaprezentował zebranym nowe oświetlenie kościoła. Fakt. Nasz kościół wygląda pięknie w nowej szacie.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 256 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.