Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

sdm powitanie 14Wolontariusze, rodziny, które przyjęły młodzież z Francji do swoich domów oraz grupa wiernych z księdzem proboszczem Janem Zającem i ks. Sławomirem Brzeskim 20 lipca 2016 r. powitali młodzież przybyłą na Światowe Dni Młodzieży do Polski. Młodzież z Francji, która przybyła do naszego kościoła w godzinie Apelu Jasnogórskiego została uroczyście przywitana po staropolsku chlebem i solą oraz pieśniami śpiewanymi przez naszą młodzież.

W odpowiedzi na nasze przywitanie młodzież z Francji odpowiedziała, że przygotowała dla nas również piosenkę na przywitanie, którą natychmiast zaśpiewali. Po ceremonii powitania pielgrzymi udali się na plac kościelny, gdzie zostali zarejestrowani, otrzymali pakiety pielgrzyma i na koniec udali się z wolontariuszami i rodzinami do wyznaczonych domów na zasłużony odpoczynek. A zmęczeni byli bardzo, ponieważ podróżowali do Polski od wtorku rano. A jutro rano Jutrznia o 8.30. Trzeba szybko odpoczywać.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 62 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.