Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

dozynki 0315 sierpnia Kościół obchodzi Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu w naszej wspólnocie przeżywaliśmy „Dożynki” parafialne.

O godz. 11.30 została odprawiona uroczysta Msza Święta, na którą mieszkańcy z ulicy Wiejskiej, Pawłowskiego, Szewery i Paderewskiego oraz mieszkańcy os. Podłęże przygotowali wieńce dożynkowe jako wyraz wdzięczności Panu Bogu za wszelkie dary ziemi. Na zakończenie zostały one zostały poświęcone i wzięły udział w procesji wokół kościoła. Eucharystię swoim śpiewem uświetnił chór parafialny.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie dzisiejszej uroczystości i wzięli w niej udział.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.