posw witrazy 20    24 listopada w Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata w naszym kościele na Mszy świętej o godz. 11.30 zostały poświecone witraże czterech ewangelistów świętych: Mateusza, Marka, Łukasza i Jana. Poświęcenia dokonał ksiądz kanonik senior Jan Sobczak długoletni misjonarza w RPA i Zambii oraz proboszcz parafii świętej Jadwigi Królowej w Janowie Lubelskim, której był twórcą i budowniczym. Tą doniosłą uroczystością zakończyliśmy Rok Wiary w naszej wspólnocie parafialnej jak również modliliśmy się za wszystkich dobrodziejów i ofiarodawców dzięki, którym te piękne witraży ozdobiły naszą świątynię. Mamy nadzieję, że w niedługim czasie pojawią się kolejne, które ozdobią nasz kościół. Dziękując wszystkim za okazane serce i dobroć polecamy Was opiece Matce Bożej i nich Bóg pełen Miłości Miłosiernej darzy Was potrzebnymi łaskami.