spot oplatkowe 13W sobotę 17 grudnia 2016 r. w Szkole Podstawowej Nr 9 na Osiedlu Dzików o godzinie 14.00 odbyło się spotkanie opłatkowe Władz Miasta Tarnobrzega z mieszkańcami Osiedli Dzików i Podłęże. Na spotkanie opłatkowe przybył Pan Prezydent Grzegorz Kiełb, Naczelnik Wydziału Edukacji i Zdrowia Pani Jolanta Kociuba i Skarbnik Miasta Pani Urszula Rzeszut oraz mieszkańcy.

Obecni byli również członkowie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej z Panią Prezes Bożeną Kapuścik, ks. proboszcz Jan Zając, ks. Antoni Sanecki, Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 9 Pani Ewa Lipińska – Mikrut i Pani Aneta Surowiec.

Po ceremonii wręczenia nagród laureatom świątecznego konkursu kolęd i modlitwie nastąpiło tradycyjne łamanie się opłatkiem i składanie życzeń bożonarodzeniowych i noworocznych. Wszystkie obecne na spotkaniu opłatkowym dzieci otrzymały z rąk Pana Prezydenta świąteczne upominki. W trakcie uroczystego spotkania nasz chór parafialny zaśpiewał kilka pieśni.