oplatek 06    Podtrzymując świąteczną atmosferę członkowie wspólnoty Róż Różańcowych naszej parafii spotkali się w niedzielne popołudnie 5 stycznia br. na dorocznym opłatku. Ksiądz proboszcz Jan Zając witając przybyłych bardzo serdecznie, złożył życzenia pełne miłości i dobroci płynące z głębi serca, po których nastąpiło łamanie się opłatkiem i wzajemne składanie życzeń.
    Spotkanie przebiegało w miłej i ciepłej atmosferze, przy stole zastawionym słodkimi domowymi wypiekami, któremu towarzyszyło wspólne śpiewanie kolęd. Następnie uczestnicy udali się do kościoła na nabożeństwo różańcowe i zmianę tajemnic różańcowych.

Po Mszy św. wieczornej spotkanie opłatkowe miała również nasza Oaza. Młodzież naszej parafii spotkała się, aby przełamać się opłatkiem, złożyć sobie życzenia oraz śpiewem kolęd wysławiać narodzone Dziecię. Opłatek rozpoczęto wspólną modlitwą a następnie ksiądz proboszcz skierował do wszystkich członków grupy życzenia i podziękowanie za zaangażowanie w życie parafii.