adoracja serbinow 07W poniedziałek 13 marca 2017 r. w Kaplicy Wieczystej Adoracji na Serbinowie Apelem o godz. 21.00 rozpoczęła się nocna adoracja Wspólnoty dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa z naszej parafii, która trwała do godz. 5.00 dnia następnego.

O godz. 22.00 została odprawiona Msza św., podczas której ksiądz proboszcz Jan Zając w homilii podziękował wspólnotom z innych parafii za liczne przybycie na Apel i Eucharystię. Podkreślił rolę Wspólnot dla Intronizacji NSPJ, które stawiają na pierwszym miejscu w swoim życiu Jezusa, Jego prawa, prawdy, miłości, a także sprawiedliwość i miłosierdzie czyli wszystkie przymioty Jego Boskiego Serca. Podziękował za cotygodniową adorację Najświętszego Sakramentu mającą na celu wynagrodzenie Sercu Pana Jezusa za grzechy nasze, naszych rodzin, grup, parafii, społeczności, Polski.