koziol ksiazkaW niedzielę 9 lipca 2017 r. Pani Dorota Kozioł po każdej Mszy św. rozprowadzała książkę poświęconą śp. prałatowi Michałowi Józefczykowi pt. „Niedokończony portret”. Książka znalazła wielu nabywców, a Pani Dorota Kozioł na życzenie kupujących dokonywała wpisów w kupowanej publikacji.
Książka

to wspomnienia osób, które zetknęły się z ks. Michałem. Na bazie zebranych przez autorkę  materiałów powstały opowieści o nieżyjącym od roku pierwszym i wieloletnim proboszczu parafii pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Tarnobrzegu.
Dochód ze sprzedaży książki zostanie przekazany na dokończenie budowy hospicjum na tarnobrzeskim osiedlu Miechocin - niedokończonym dziele budowlanym ks. Michała Józefczyka.