Get Adobe Flash player

szkola 22Czas letniego wypoczynku wszystkim bardzo szybko minął a rok szkolny 2017/2018 nadciągnął nieubłaganie.
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 w Szkole Podstawowej  Nr 9  swój początek miało w naszym  kościele w poniedziałek 4 września o godz. 8.00. Msza św. koncelebrowana z udziałem ks. proboszcza Jana Zająca i ks. Antoniego Saneckiego zgromadziła całą rzeszę uczniów, nauczycieli, pracowników administracyjnych i rodziców.

Ks. proboszcz Jan w trakcie homilii życzył dzieciom i młodzieży wielu łask Bożych, opieki Matki Bożej i darów Ducha św. w nowym roku szkolnym. Nauczycielom, wychowawcom i pracownikom szkoły życzył dużo zdrowie, cierpliwości i satysfakcji w kształtowaniu młodego pokolenia.
Po Eucharystii wszyscy udali się do budynku szkoły do sali gimnastycznej na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego, zaś lekcje zaczęły się następnego dnia.
W nowym roku szkolnym życzymy uczniom oraz nauczycielom wielu sukcesów i satysfakcji.

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 945 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.