Get Adobe Flash player

nowenna 18W środę 4 października 2017 roku o godz. 18.00 w parafii pw. Chrystusa Dobrego Pasterza w Mokrzyszowie rozpoczęło się całodobowe czuwanie modlitewne przed świętem Chrystusa Króla Wszechświata.
Po Mszy świętej rozpoczęła się Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Wspólnoty dla Intronizacji NSPJ z tarnobrzeskich parafii, która trwała do godz. 18.00 następnego dnia.

Nasza parafialna Wspólnota dla Intronizacji NSPJ podjęła adorację we czwartek 5 października od godz. 16.30 do 18.00. W czasie adoracji parafialnej rozważana była „Droga Krzyżowa” i Tajemnice Różańca Świętego.

To już po raz osiemnasty Wspólnoty dla Intronizacji NSPJ podjęły się w swoich parafiach trud by modlić się wspólnie z całą Polską upraszając łaski dla siebie i swojej parafii  oraz wynagradzać Bożemu Sercu za grzechy.

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 365 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.