futsal 03Ksiądz proboszcz Jan Zając na niedzielnych Mszach św. informował, że w dniu 4 listopada 2017 r. lektorzy z naszej parafii zajęli I miejsce w Dekanalnym Turnieju Futsalu Liturgicznej Służby Ołtarza, który odbył się na hali MOSiR w Tarnobrzegu.

Natomiast drugie miejsce w grupie grających Ministrantów zajęli ministranci z naszej parafii. W tamtym roku nasi parafialni piłkarze, którzy zajęli II obiecywali poprawę w turnieju następnego roku . I słowa dotrzymali.
W sobotę 11 listopada na MOSiR drugi etap rozgrywek - etap rejonowy, do którego  zakwalifikowały się drużyny, które zajęły pierwsze miejsca w danej kategorii.
Gratulujemy grającym lektorom i ministrantom z naszej Liturgicznej Służby Ołtarza. I życzymy pasma sukcesów w dalszych rozgrywkach.