Get Adobe Flash player

za-zmarlych 09W środę 8 listopada na zakończenie Oktawy Wszystkich Świętych na Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 w modlitwie za zmarłych polecaliśmy Bożemu miłosierdziu zmarłych, którzy w tym roku odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej i dzieci utracone. Na Mszy św. obecni byli członkowie rodziny zmarłych parafian. Po Mszy św. rodziny zabrały ze sobą poświęconą świecę i zawiozły ją na grób, jako znak Chrystusa Zmartwychwstałego i naszej pamięci modlitewnej.

Wprawdzie za naszych bliskich zmarłych modlimy się przez cały rok, jednak początek listopada to czas, kiedy pamiętamy o nich w sposób szczególny, starając się o uzyskanie odpustu czy prosząc o miłosierdzie w m.in. modlitwie różańcowej.

Modląc się na Mszy świętej za bliskie nam osoby, ofiarujemy im najlepszy prezent – duchowy dar, którym jest postawienie tej osoby w strumieniu łaski.

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 872 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.