Get Adobe Flash player

swieto choru 08Święta Cecylia, którą wspominaliśmy w środę 22 listopada 2017 r.  jest patronką chórów i zespołów wokalno-muzycznych. Jej kult w Polsce jest wciąż bardzo żywy. W tym dniu chóry i muzyczne zespoły kościelne przeżywają swoje święto. I w naszym kościele z racji święta patronki muzyki kościelnej św. Cecylii nasz chór parafialny uświetnił swoim śpiewem swoje święto.

Mszy św. w dniu 22 listopada w intencji muzyków kościelnych przewodniczył o godz. 18.00 ks. kan. Jan Zając, który w swojej homilii podziękował chórowi, Pani dyrygentce Wiktorii, Panu Organiście Damianowi i Panu Józefowi – organiście z kościoła pw. św. Marii Magdaleny na Miechocinie, obecnemu na Mszy św. za to, że przez piękno śpiewu chóralnego, piękno gry na organach i śpiew nie tylko uświetniają  liturgię, ale przede wszystkim pokazują, jak piękny jest Bóg, który dał człowiekowi różne talenty.
Życzył im by rozwijali swój talent i dzielili się nim z nami a swoim śpiewem jak najpiękniej chwalili Chrystusa w całym  swoim i naszym życiu.

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 351 gości oraz 1 użytkownik.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.