Get Adobe Flash player

akcja katolicka 1726 listopada 2017 roku Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata jest zarazem świętem patronalnym Akcji Katolickiej. W uroczystej Mszy św. godz. 10.00 z udziałem ks. Jana Zająca, ks. Antoniego Saneckiego i ks. Stanisława Wdowiaka uczestniczyli członkowie naszego Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej. Podczas Mszy św. modliliśmy się  m.in. w intencji w intencji członków, darczyńców i sympatyków Akcji Katolickiej.

Niedzielna uroczystość jest doskonałą okazją do podziękowania członkom Akcji Katolickiej za każdy wysiłek i osobiste zaangażowanie, za wspólnie realizowane wszelkie dobro i świadectwo wiary – powiedział ks. proboszcz Jan Zając.  Życzył by umocnieni bogactwem duchowym mijającego roku nie ustawali w podejmowaniu wielu inicjatyw cieszących się dużym zainteresowaniem nie tylko wspólnoty parafialnej ale całego miasta Tarnobrzega.
Na koniec Eucharystii Prezes Akcji Katolickiej Pani Bożena Kapuściak wspólnie z członkami Akcji Katolickiej odnowiła przyrzeczenia.

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 882 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.