Get Adobe Flash player

adwent 2017W niedzielę 3 grudnia 2017 roku w Kościele katolickim rozpocznie się Adwent - czas oczekiwania na święta Bożego Narodzenia. Adwent rozpocznie nowy rok liturgiczny w Kościele. W tym roku Adwent jest wyjątkowo krótki, dlatego musimy go przeżywać niezwykle intensywnie bo  bez Adwentu nie ma głębokiego przeżycia spotkania z Jezusem w Święta Bożego Narodzenia

Zachęcamy do uczestnictwa w liturgii adwentowej, by przez roraty dobrze przygotować się do świąt Bożego Narodzenia. W naszym kościele w dni powszednie Msze św. będą odprawiane o godz. 7:00 - Msza św. adwentowa, i o godz. 18:00 - Msza św. roratnia. Dzieci na roraty zapraszamy zlampionami i przygotowanymi, podpisanymi serduszkami, które wezmą udział w losowaniu Matki Bożej. Tradycyjnie po roratach dzieci będą otrzymywały pamiątkowe obrazki.

 

Adwentowa modlitwa

 

W adwentowym czekaniu
gdy przycichł świat cały:
uwielbiam Cię, Jezu,
Panie godzien chwały.

 

Uwielbiam Cię: w myśli,
w modlitwie i w śpiewie.
Oddaję Ci, Jezu,
dziś samego siebie.

 

Chcę Ci przygotować
w sercu swoim drogę,
bo tęsknię za Tobą,
mym Panem i Bogiem.

 

Zobacz - adwentowe płoną
dla Ciebie lampiony.
Przyjdź więc Panie Jezu
i bądź uwielbiony!
             Alina Paul

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 318 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.