Get Adobe Flash player

mikolaj 2017 30Po Mszy św. roratniej w dniu 6 grudnia 2017 r. we wspomnienie świętego Mikołaja, biskupa Miry zjawił się w naszym kościele wyczekiwany od zeszłego roku Mikołaj. Przed Mikołajem, który wszedł niepostrzeżenie szli dwaj jego pomocnicy, którzy nieśli cały kosz prezentów dla dzieci. Sam Mikołaj też dźwigał worek z prezentami. Dzieci w parafii grzeczne to prezenty piękne i dużo. A to dzięki Parafialnemu Oddziałowi Akcji Katolickiej i Pani Prezes Bożenie Kapuściak.

Ksiądz Piotr Gaj pomagał Mikołajowi rozdawać prezenty a ks. Jan i ks. Stanisław pilnowali aby żadne dziecko nie odeszło od Mikołaja bez prezentu. Na koniec obdarowane dzieci zrobiły sobie zdjęcie z Mikołajem i zaprosiły go za rok.

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 222 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.