Get Adobe Flash player

ministranci 2017 01W piątek w  Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w naszej parafii odbyła się uroczystość przyjęcia trzech nowych kandydatów do wspólnoty ministrantów. Swoje przyrzeczenia złożyli wobec ks. Piotra Gaja. Było to duże przeżycie szczególnie dla chłopców i ich rodziców.
W poczet ministrantów zostali włączeni kandydaci Wiktor Kobylarz, Jakub Landa, Krzysztof Wilczyński.

ministranci 2017 02Życzymy nowym ministrantom wytrwałości, solidności i pobożności w służbie Jezusowi przy ołtarzu i innym ludziom w codziennym życiu. Niech wyrastają na dobrych i szlachetnych ludzi. Rodzicom zaś dziękujemy za zachętę i wszelką pomoc w podjęciu przez ich synów tej zaszczytnej służby ministranckiej w naszej parafii. Zachęcamy do dalszej współpracy z parafią i wsparcia nowych ministrantów w wiernym wypełnianiu podjętych zobowiązań.

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 247 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.