Get Adobe Flash player

imieniny 19W dniu 27 grudnia o godz. 18.00 została odprawiona Msza św. koncelebrowana w intencji m.in. solenizanta ks. Jan Zająca. Księża posługujący w naszym kościele, chór tarnobrzeski, wspólnoty parafialne i zgromadzeni wierni przybyli do kościoła w tym szczególnym dniu by swoją obecnością, modlitwą, ciepłym uśmiechem wyrazić swoje podziękowanie za posługę kapłańską proboszczowi i życzyć ogromu Łask Bożych.

Homilię wygłosił ks. Antoni Sanecki, który złożył ks. Janowi życzenia imieninowe a zgromadzeni w kościele dołączyli się gromkimi brawami.

Po Eucharystii przedstawiciele grup parafialnych, młodzieży szkolnej, liturgicznej służby ołtarza, Oaza złożyli solenizantowi życzenia urodzinowe. Do życzeń imieninowych dołączył się przybyły na uroczystość ks. dziekan Jan Biedroń proboszcz parafii pw. NMP na Serbinowie. Mszę św. uświetnił swoim śpiewem Tarnobrzeski Chór. Po Mszy św. można było napić się poświęconego w trakcie Eucharystii przez ks. Jana wina.

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 617 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.