Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

tenis 08Z udziałem zawodników z różnych parafii naszego Dekanatu tarnobrzeskiego rozegrany został Turniej Tenisa Stołowego Ministrantów i Lektorów. Zawody odbyły się w sobotę 24 marca 2018 r. w Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu. Zawodnicy rywalizowali w trzech kategoriach: ministranci, lektorzy młodsi i lektorzy starsi. Po emocjonujących meczach i kilkugodzinnych zmaganiach najlepsi zawodnicy otrzymali zwycięskie puchary i dyplomy.

Pierwsze miejsce w kategorii Ministranci zajął Miłosz Paź z parafii w Stalach. W tej kategorii dzielnie walczyli nasi ministranci – Madej Dominik, Kos Krzysztof i Macias Dawid.
W kategorii Lektor Młodszy pierwsze miejsce wywalczył Michał Kozieja z parafii Wielowieś. Ale już drugie i trzecie miejsce należy do naszych lektorów – Tomasza Kawalca i Jakuba Okonia.
W kategorii Lektor Starszy zwycięzcą został Eryk Lewicki z parafii pw. Chrystusa Króla w Tarnobrzegu ale drugi był nasz lektor Piotr Juda.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom a zwłaszcza naszej Liturgicznej Służbie Ołtarza, która pod opieką ks. Piotra Gaja tak ładnie zaprezentowała naszą parafię.
Finał Turnieju Tenisa Stołowego rozegrany zostanie w Gorzycach.
Klub Tenisa Stołowego w Tarnobrzegu i Pani Anna Szczepanik bardzo pomogli w organizacji turnieju, czuwając nad jego przebiegiem, wcielając się w rolę arbitrów.