Get Adobe Flash player

podleze 12Baranek, jajka, chleb, wędlina i wiele innych produktów, jakie zebrani w Domu Ludowym na ulicy Dzikowskiej parafianie włożyli do wielkanocnych koszyków w Wielką Sobotę, zgodnie z tradycją zostały poświęcone przez ks. Piotra Gaja.

O godz. 10.00 ks. Piotr Gaj poświęcił m.in.  jajka - symbol nowego życia i baranka, który przypomina o zmartwychwstaniu Jezusa. Zgodnie z wielowiekową polską tradycją, poświęcone w Wielką Sobotę pokarmy zostaną spożyte w Niedzielę Wielkanocną.

Złożył wszystkim zebranym życzenia świąteczne i zaprosił do kościoła na dalsze świętowanie Triduum Paschalnego. Mieszkańcy Podłęża również złożyli ks. Piotrowi życzenia świąteczne z prośbą o przekazanie pozostałym kapłanom posługującym w naszej parafii.

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.