Get Adobe Flash player

mlodzi 02W niedzielne popołudnie 26 młodych ludzi wraz z księdzem Piotrem Gajem stawiły się na jubileuszowym spotkaniu Młodych Diecezji Sandomierskiej.  Nasza młodzież zgłosiła się do punktu rejestracyjnego w Dwikozach, gdzie otrzymali „pakiet uczestnika”, bransoletkę z hasłem „W mocy Ducha Świętego” i niezbędne informacje. Przybywających pielgrzymów przywitał ks. bp. Krzysztof Nitkiewicz, który odwiedził kilka parafii goszczących młodych ludzi.

W niedzielę wieczorem młodzi z naszej parafii uczestniczyli w Eucharystii w kościele stacyjnym w Dwikozach.
Poniedziałek uczestnicy rozpoczęli od udziału od porannej Eucharystii, potem wspólne śniadanie i uczestnictwo w spotkaniach formacyjnych i katechezach. Po obiedzie ks. Piotr wraz z młodzieżą przejechali do Zawichostu gdzie w ogrodach przy klasztorze wspólnie z ks. bp. Krzysztofem Nitkiewiczem odmówili Koronkę do  Miłosierdzia Bożego. Drugi dzień w Zawichoście to czas modlitwy, budowania wspólnoty poprzez krąg radości, koncert zespołu „Wyrwani z niewoli” i „Wieczór uwielbienia”. Wieczorne spotkanie młodych w Zawichoście zakończył Apel Jasnogórski.
Zakończenie Jubileuszu Młodych Diecezji Sandomierskiej odbyło się 1 maja w Wyższym Seminarium Duchownym na Dniu Otwartej Furty, kiedy to po raz osiemnasty klerycy otworzyli seminarium dla swoich gości. Do grupy 26 młodych ludzi, którzy wspólnie z ks. Piotrem Gajem przybyli do Sandomierza dołączyło kolejnych 24 osób.
Przez trzy dni młodzież z entuzjazmem, spontanicznością i radością uczestniczyła w spotkaniach Eucharystycznych,  modlitwach, zabawach i wspólnym grillowaniu.

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 75 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.