Get Adobe Flash player

piknik 30W piękną słoneczną majową niedzielę około godz. 15.30 po Godzinie Miłosierdzia rozpoczęło się na placu osiedlowym przed kościołem V Święto Rodzin, na które zaprosiła i powitała wszystkich uczestników Pani Bożena Kapuściak – Prezes Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej działającego w naszej parafii.

Było śpiewająco i tańcząco, loteryjnie i konkursowo - gwarno i radośnie przez cały czas trwania pikniku. Wystąpiły dzieci ze szkoły i przedszkola w układach choreograficznych i śpiewie oraz zespół Służby mundurowe Policji i Straży Pożarnej prezentowany swoje pojazdy, które można było dokładnie obejrzeć a na niektórych nawet przejechać się. Ale aby to uczynić należało znać prawidłowe odpowiedzi na zadawane przez Pana Policjanta pytania i wykazać się refleksem przy odpowiadaniu.
Rozegrany został również tradycyjnie mecz piłki nożnej o puchar proboszcza naszej parafii. Pogoda sprzyjała organizatorom stąd też i duża ilość uczestników na pikniku.

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.