Get Adobe Flash player

marsz 36Katolickie Centrum Pomocy Rodzinie w dniu 3 czerwca 2018 r. zorganizowało Marsz dla Życia i Rodziny pod hasłem przewodnim „POLSKA RODZINĄ SILNA!”. Marsze dla Życia i Rodziny organizowane są w celu publicznego świadectwa o podstawowej wartości ludzkiego życia od poczęcia oraz rodziny opartej na małżeństwie kobiety i mężczyzny, otwartym na przyjęcie i wychowanie dzieci.

Marsz wyruszył z Placu Bartosza Głowackiego o godzinie 15.30 po Koronce do Miłosierdzia Bożego, którą wspólnie z mieszkańcami Tarnobrzega odmówił ks. bp. Edward Frankowski i księża proboszczowie tarnobrzeskich parafii. Ks. Biskup zwrócił się do zebranych na placu uczestników marszu o jeszcze większą troskę o polskie rodziny. Następnie uczestnicy marszu przeszli ulicą Mickiewicza w kierunku Parafii Chrystusa Króla, gdzie o godzinie 16.00 rozpoczął się piknik rodzinny.
Tegoroczne Marsze dla Życia i Rodziny były płaszczyzną budowania narodowej solidarności wokół tych zadań do realizacji których zachęcał nas Jan Paweł II.

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 65 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.