Get Adobe Flash player

im antoniW środę 13 czerwca 2018 roku na Mszy św. koncelebrowanej pod przewodnictwem ks. Antoniego Saneckiego z udziałem ks. Jana Zająca, ks. Piotra Gaja i ks. Stanisława Wdowiaka w sposób uroczysty obchodziliśmy imieniny ks. Antoniego i 48 rocznicę Jego święceń kapłańskich. Ks. proboszcz Jan złożył ks. Solenizantowi życzenia opieki Matki Bożej, wielu łask Bożych i zdrowia.

Do życzeń ks. proboszcza na zakończenie Eucharystii dołączyli się parafianie w osobach przedstawicieli wspólnot parafialnych, dziękując ks. Jubilatowi i Solenizantowi za lata posługi kapłańskiej a zwłaszcza za lata posługi w naszym kościele. Były serdeczne życzenia, wiele ciepłych słów i pochwał za księdza tu i teraz w naszej wspólnocie.
Ksiądz Senior Antoni podziękował wszystkim za życzenia i kwiaty a księżom pracującym w parafii za bardzo dobrą atmosferę pracy jaka panuje w naszym kościele.

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 57 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.