spotkanie 26W niedzielę 20 grudnia 2015 r. o godz. 15.30 w Szkole Podstawowej Nr 9 im. Jana Pawła II w Tarnobrzegu na osiedlu Dzików odbyło się opłatkowe spotkanie Prezydenta Miasta Grzegorza Kiełb z mieszkańcami Osiedla Dzików.
Organizatorem spotkania była Prezes Akcji Katolickiej Pani Bożena Kapuściak. Na początku jak to na spotkaniach opłatkowych były życzenia, dzielenie się opłatkiem, wspólne kolędowanie i spożywanie potraw.

Kolędy zaśpiewali wszyscy uczestnicy spotkania wspólnie z chórem parafialnym, który na tą okazję wystąpił odświętnie ubrany w tonacji czarno-białej z charakterystycznymi dla naszego chóru czerwonymi szalami. W trakcie spotkania Pan Prezydent wręczył dzieciom zaległe paczki „mikołajowe”.  Spotkanie upłynęło w miłej i już świątecznej atmosferze.