radosc ks piotra 05Z przyjemnością informujemy, że w dniu 12 listopada 2016 r. ministranci i lektorzy z naszej parafii zajęli II miejsce w Dekanalnym Turnieju Futsalu Liturgicznej Służby Ołtarza o puchar ks. bp. Krzysztofa Nitkiewicza w kategorii lektor młodszy. Futsal - halowa piłka nożna. Patronem turnieju jest Święty Jan Bosko.

Rozgrywki na etapie dekanalnym odbyły się w sobotę w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu w trzech kategoriach wiekowych:
1.    Kategoria Ministranci – Szkoła podstawowa.
2.    Kategoria Lektor młodszy – Gimnazjum.
3.    Kategoria Lektor starszy – Szkoła średnia.
Do rozgrywek na etapie rejonowym zakwalifikowały się drużyny, które zajęły pierwsze miejsca w danej kategorii.
W kategorii ministranci pierwsze miejsce zajęła drużyna z parafii w Mokrzyszowie, w kategorii Lektor młodszy i Lektor starszy pierwsze miejsce zajęły drużyny z parafii w Stalach.

Nasza Liturgiczna Służba Ołtarza wywalczyła II miejsce w kategorii lektor młodszy. Miejsce nie dające kwalifikacji dalej do rozgrywek ale ks. Piotr bardzo cieszył się z II miejsca. Gratulujemy drużynie i trenerowi. Za rok życzymy zajęcia I miejsca.