konk koled 06W sobotę 10 grudnia  o godz. 10.00 na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 9 im. Jana Pawła II rozpoczęły się przesłuchania wokalistów, którzy wzięli udział w Konkursie Kolęd i Pastorałek „Anielskie Kolędowanie”.  W konkursie udział wzięło kilkunastu uczestników w wieku przedszkolnym i szkoły podstawowej.

Uczestnicy zaśpiewali jedną dowolnie wybraną kolędę lub pastorałkę a'capella lub z podkładem muzycznym zapisanym na płycie audio CD.
Laureatom konkursu zorganizowanego przez Szkołę Podstawową Nr 9, Parafialny Oddział Akcji Katolickiej Parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu oraz Parafię Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu w dniu 17 grudnia o godz. 16.00 na tej samej sali gimnastycznej zostaną wręczone nagrody.