Get Adobe Flash player

turniej 01W ramach trwających Diecezjalnych Dni Kultury Chrześcijańskiej w Tarnobrzegu w Szkole Podstawowej Nr 9 im. Jana Pawła II w Tarnobrzegu rozegrany został turniej piłki nożnej chłopców. W turnieju udział wzięli uczniowie z czterech tarnobrzeskich szkół podstawowych: Szkoły Podstawowej Nr 3 im A. Freyera, Szkoły Podstawowej Nr 4 im. M. Kopernika, Szkoły Podstawowej Nr 10 im. Janusza Korczaka i naszej osiedlowej „podstawówki”.

W wyniku rozegranych meczy stojących na wysokim poziomie sportowym a jeszcze wyższym emocjonalnym turniej wygrała drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 10 otrzymując z rąk ks. proboszcza Jana Biedronia zwycięski puchar. Do wręczania pozostałych nagród drużynowych i indywidualnych wspólnie z ks. Janem Biedroniem został poproszony również ks. proboszcz Jan Zając

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 437 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.