Get Adobe Flash player
W trosce o bezpieczeństwo, zwracamy się z prośbą do wszystkich uczestników uroczystości religijnych o konsekwentne stosowanie się do aktualnych zaleceń sanitarnych. W sposób szczególny prosimy o zasłanianie ust i nosa lub zachowanie dystansu 2 metrów od innych uczestników zgromadzenia. Bóg zapłać.

jubileusz 26W poniedziałek 20 maja 2019 roku o godz. 18.00 została odprawiona koncelebrowana Msza św. w intencji jubilata księdza Jana Zająca z okazji 24 rocznicy przyjęcia święceń kapłańskich. Po Mszy św. najpierw ksiądz Piotr Gaj, potem dzieci rocznicowe pierwszokomunijne, Liturgiczna Służba Ołtarza, Dziewczęca Służba Maryi, OAZA i przedstawiciele parafian złożyli dostojnemu Jubilatowi życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia i nieustającego zapału w codziennej posłudze kapłańskiej oraz Bożego błogosławieństwa.

Na koniec uroczystości ks. Stanisław Wdowiak odczytał dwa wiersze napisane na okoliczność jubileuszu 24 lat kapłaństwa ks. proboszcza, które zostały nagrodzone gromkimi brawami. Jubilat ks. Jan również zabrał głos dziękując wszystkim za dar Mszy św. i komunii św. w jego intencji i za życzenia.

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 93 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.