Get Adobe Flash player
W trosce o bezpieczeństwo, zwracamy się z prośbą do wszystkich uczestników uroczystości religijnych o konsekwentne stosowanie się do aktualnych zaleceń sanitarnych. W sposób szczególny prosimy o zasłanianie ust i nosa lub zachowanie dystansu 2 metrów od innych uczestników zgromadzenia. Bóg zapłać.

promienie 03Spójrzmy na wieżę naszego kościoła w ciemności wieczora czy głębokiej czerni nocy. Bo tam od kilku dni rozświetlają nocy mrok promienie miłosierdzia. Symbolikę promieni wyjaśnia Pan Jezus mówiąc do Siostry Faustyny: Dz. 130 "...Te dwa promienie oznaczają krew i wodę - blady promień oznacza wodę, która usprawiedliwia dusze; czerwony promień oznacza krew, która jest życiem dusz..."

Najszlachetniejszą prawdą o mocy Promieni Bożego Miłosierdzia jest to czego one w naszych duszach dokonują. Ich blask nie tylko nas dotyka, ale nade wszystko rozpala nieugaszone pragnienie Boga, który jest miłością - jednym słowem rozświetla niezwykły czas miłosierdzia jaki właśnie nadszedł.

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 126 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.