Get Adobe Flash player
W trosce o bezpieczeństwo, zwracamy się z prośbą do wszystkich uczestników uroczystości religijnych o konsekwentne stosowanie się do aktualnych zaleceń sanitarnych. W sposób szczególny prosimy o zasłanianie ust i nosa lub zachowanie dystansu 2 metrów od innych uczestników zgromadzenia. Bóg zapłać.

adoracja10Tak jak w każdy pierwszy czwartek miesiąca tak i w ten pierwszy czwartek października od godz. 17.00 trwała adoracja Najświętszego Sakramentu a po nim została odmówiona część II różańca świętego – Tajemnice światła. Od godz. 17.00 najpierw w skupieniu a potem poprzez rozważanie tajemnic różańca modliliśmy się za kapłanów i za nowe święte powołania kapłańskie i zakonne.

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 90 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.