Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

droga 07

We wtorek 6 października 2020 r. po Mszy Świętej o godz. 18.00 zostało odprawione Nabożeństwo błagalne połączone z Drogą Krzyżową, przed indywidualnym ofiarowaniu się Jezusowi Chrystusowi przez Ręce Maryi wg Św. Ludwika Marii Grignon de Monfort - dla grupy zawierzającej się 7 października.

Grupa osób od 4 września 2020 r. uczestniczyła w 33 rekolekcjach zawierzenia swojego życia Jezusowi Chrystusowi przez Serce Niepokalanej Maryi prowadzonych przez ks. Krzysztofa Sochackiego - duchowego opiekuna grup zawierzeniowych „Oto Matka Twoja!”
W trakcie Drogi Krzyżowej uczestnicy nabożeństwa błagalnego wspólnie z ks. proboszczem Janem Zającem rozważali bolesną mękę Pana Jezusa prosząc by ona ich umocniła, aby mogli iść Jego śladami nawet wtedy, gdy droga życia okaże się zbyt trudna. Prosili by ich miłość do Jezusa i bliźnich czyniła lżejszymi codzienne obowiązki, by nie pozwolił im skarżyć się, że ich pominięto i niedoceniono, by nauczył ich najtrudniejszej miłości – miłości ofiarnej i bezinteresownej. Przez przeczyste ręce Matki Bolesnej ofiarowali swoją skruchę i żal, że się stali przyczyną śmierci Jej Syna i Jej cierpień. Poprosili Maryję by przyjęła ich postanowienie poprawy i pomogła im je realizować.
Akt indywidualnego zawierzenia osób, które brały udział w internetowych rekolekcjach prowadzonych przez ks. Krzysztofa Sochackiego w okresie od 4 września do 6 października dokonany zostanie we wspomnienie Matki Bożej Różańcowej 7-go października 2020 r. na Mszy św. o godz. 18.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 120 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.